| محل منبع: | شنژن چین |
| نام تجاری: | Jnicon |
| گواهی: | TUV,UL,CE,CQC |
| شماره مدل: | M23 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 (10 جفت نمونه) |
|---|---|
| قیمت: | negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | کیف 1. پلاستیکی ؛ 2. کارتن ؛ 3.A در هر مورد مشتری |
| زمان تحویل: | 3 ~ 5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، D/P ، D/A ، L/C ، MoneyGram |
| قابلیت ارائه: | 10000 مجموعه / روز |
| مدل اتصال: | فشار قفل | پین تماس: | سیگنال برق 2 پین 1 پین اتصال زمین 5 پین |
|---|---|---|---|
| رنگ: | آبی/مشکی/زرد | رتبه بندی فعلی: | 50A |
| برنامه: | اسکوتر الکترونیکی | مواد: | pa66 |
| برجسته کردن: | اتصالات الکتریکی مدور,اتصال دایره ای صنعتی |
||
توضیحات کانکتور قدرت دایره ای
اتصال کننده ضد آب IP67 با قفل کردن فشار، ویژگی اصلی مدل Jnicon M23 است. به لطف ساختار پیشرفته آن، اتصال یک اتصال دهنده زن و مرد تنها چند ثانیه طول می کشد.به طور گسترده ای در بسیاری از برنامه های کاربردی استفاده می شود. اگر محصولات شما E-Scooter است، این مدل کانکتور به شما کمک می کند یک اتصال کامل و پیشرفته است.
استفاده از اتصال دایره ای 2 پین
ویژگی های اصلی
ویژگی ها:
| پارامترهای فنی | |
| مقاومت تماس | حداکثر 10 mΩ |
| ساختار عایق بندی | 500 MΩ در 500VDC |
| دمای کار | -40°C ~ +105°C |
| کلاس IP | IP67 (1m / 30min) |
| مواد قالب | PA66 |
| مواد تماس/پایان | مس نقره ای |
| مواد مهر | سیلیکون |
| پارامترهای عملیات | |
| درجه بندی ولتاژ | حداکثر 500VAC |
| حداقل اندازه سیم OD | 3.0mm ~ 6.5mm |
| حداکثر اندازه سیم OD | 6.5mm ~ 10mm |
| حداکثر.مساحت برش متقاطع کابل | 0.3mm2 ~ 2.5mm2 |
سوالات عمومی
1. س: چه نوع کانکتور ضد آب دارید؟
ج: ما 17 سری نوع کانکتور داریم و بیش از 3000 نوع کابل کانکتور ضد آب می سازیم. بیشتر کانکتور های ما سفارشی هستند. ما روی کانکتور ضد آب LED تمرکز می کنیم، کانکتور ضد آب مونتاژ،کانکتور ضد آب بیش از حد قالب، T کانکتور ضد آب ، Y کانکتور ضد آب سفارشی
2س: چگونه محصولات خود را بخریم؟
جواب: بايد اين کار رو انجام بدي:
* رتبه بندی فعلی و تعداد تماس ها را تایید کنید
* مدل مونتاژ را تایید کنید
* تاييد کنيد اندازه گيري سيم
* طول کابل و راه حمل و نقل را تایید کنید
3.سوال:چطور باهاتون تماس بگيرم؟
A: لطفاً ایمیل به ما بدهید، ما بیش از 10 سال در این صنعت کار کرده ایم، بنابراین می توانیم مشکل شما را تشخیص دهیم و در زمان کوتاه آن را حل کنیم. اگر سوالی دارید، لطفاً آزادانه به ما اطلاع دهید.
![]()
تماس با شخص: Ms. Carly Lu
تلفن: +86 15986694303
اتصالات دایره ای ضد آب 2 پین ، اتصالات کابل مدور 50A 500V
اتصالات مدور ضد آب 20A 3 پین ، اتصالات مدور M19 IP68
اتصالات مدور ضد آب 5 پین ، اتصال دهنده مدور IP67 کابل برق IP67
اتصالات ضد آب ضد آب زنانه 3 پین طراحی انعطاف پذیر پایان مهر و موم شده
اتصال دهنده برق ضد آب IP67 با کابل ، اتصالات کابل برق 20A برق
کانکتور برق ضد آب 30A 500V ، اتصال دهنده برق J panelon Panel Mount Power
اتصال دهنده برق ضد آب Jnicon LED ، اتصال ضد آب M15 4 Way Parallel
اتصال دهنده ضد آب داده M16 IP68 ، اتصال دهنده زن مرد ضد آب IP68
نوع اتصال پانل ضد آب دیتا IP67 5A 12 Pin Female Plug Female with Socket
اتصالات ضد آب ضد آب زن Jnicon 9 Pin، IP67 3 Pin اتصالات ضد آب
اتصال داده ضد آب Bulkhead نارنجی ، اتصال دهنده ضد آب HDMI M25
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها