| محل منبع: | شنژن چین |
| نام تجاری: | Jnicon |
| گواهی: | TUV,UL,CE,CCC |
| شماره مدل: | M16 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 (10 جفت نمونه) |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | کیف 1. پلاستیکی ؛ 2. کارتن ؛ 3.A در هر مورد مشتری |
| زمان تحویل: | 3 ~ 5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، اعتبارات اسنادی، D/A، D/P، وسترن یونیون، MoneyGram |
| قابلیت ارائه: | 10000 مجموعه / روز |
| نام تجاری: | رابط Jnicon | ساختار: | قفل پیچ |
|---|---|---|---|
| پین تماس: | 5 پین کابل به کابل | سطح حفاظت: | IP68 |
| مواد: | PA66 | مواد تماس / ترمینال: | برنج با روکش طلا |
| برجسته کردن: | کانکتورهای کابل برق ضد آب,کانکتور برق زن نر,کانکتورهای ضد آب IP68 10a |
||
قفل فشار 2Pin قدرت Jnicon کانکتور 3Pin داده های ضد آب IP68 کانکتور
توضیحات Jnicon Push Locking Waterpoof Connectors
| پارامترهای فنی | |
| مقاومت تماس | حداکثر 10 mΩ |
| ساختار عایق بندی | 500 MΩ در 500VDC |
| دمای کار | -40°C ~ +105°C |
| کلاس IP | IP67 (1m / 30min) |
| مواد قالب | PA66 |
| مواد تماس/پایان | مس نقره ای |
| مواد مهر | سیلیکون |
صنایع کاربردی
| پارامترهای عملیات | |
| درجه بندی ولتاژ | حداکثر 300VAC |
| رتبه بندی فعلی | حداکثر 10A |
| حداقل اندازه سیم OD | 3.0mm ~ 5.0mm |
| حداکثر اندازه سیم OD | 6.5mm ~ 9.0mm |
| حداکثر.مساحت برش متقاطع کابل | 0.5mm2 ~ 1.5mm2 |
M16 3pin پلگ مرد سوکت زنانه یک مدل اتصال خوب است، به طور گسترده ای در روشنایی LED استفاده می شود، به ویژه در کاربردهای بیرونی، حتی زیر آب.
سوالات عمومی
1. س: چه نوع کانکتور ضد آب دارید؟
ج: ما 17 سری نوع کانکتور داریم و بیش از 3000 نوع کابل کانکتور ضد آب می سازیم. بیشتر کانکتور های ما سفارشی هستند. ما روی کانکتور ضد آب LED تمرکز می کنیم، کانکتور ضد آب مونتاژ،کانکتور ضد آب بیش از حد قالب، T کانکتور ضد آب ، Y کانکتور ضد آب سفارشی
2س: چگونه محصولات خود را بخریم؟
جواب: بايد اين کار رو انجام بدي:
* رتبه بندی فعلی و تعداد تماس ها را تایید کنید
* مدل مونتاژ را تایید کنید
* تاييد کنيد اندازه گيري سيم
* طول کابل و راه حمل و نقل را تایید کنید
![]()
تماس با شخص: Ms. Carly Lu
تلفن: +86 15986694303
اتصالات دایره ای ضد آب 2 پین ، اتصالات کابل مدور 50A 500V
اتصالات مدور ضد آب 20A 3 پین ، اتصالات مدور M19 IP68
اتصالات مدور ضد آب 5 پین ، اتصال دهنده مدور IP67 کابل برق IP67
اتصالات ضد آب ضد آب زنانه 3 پین طراحی انعطاف پذیر پایان مهر و موم شده
اتصال دهنده برق ضد آب IP67 با کابل ، اتصالات کابل برق 20A برق
کانکتور برق ضد آب 30A 500V ، اتصال دهنده برق J panelon Panel Mount Power
اتصال دهنده برق ضد آب Jnicon LED ، اتصال ضد آب M15 4 Way Parallel
اتصال دهنده ضد آب داده M16 IP68 ، اتصال دهنده زن مرد ضد آب IP68
نوع اتصال پانل ضد آب دیتا IP67 5A 12 Pin Female Plug Female with Socket
اتصالات ضد آب ضد آب زن Jnicon 9 Pin، IP67 3 Pin اتصالات ضد آب
اتصال داده ضد آب Bulkhead نارنجی ، اتصال دهنده ضد آب HDMI M25